Готель в Карпатах. Ярсон.

Ціни, що вказані нижче є дійсними цінами готелю до 30 листопада 2020. Ціни вказані за добу проживання. Для уточення цін на інший період - телефонуйте адміністратору +38 0 (99) 074-27-41

№1 Напівлюкс двомісний

Складається з двох кімнат: вітальної та спальні. Вітальня зі зручним розкладним кріслом, спальня, яка пропонує вам одне двоспальне ліжко, ванна кімната з душовою кабіною, балкон з виглядом на подвір’я, а також холодильник, телевізор, фен, електрочайник.

Проживання двох осіб — 1100 грн/доба. Кожне додаткове місце — 200 грн/місце/доба.

№2 «Апартаменти» двомісний

Трикімнатний номер який містить вітальню, спальню та дитячу кімнату. Вітальня з розкішним розкладним диваном, спальня, дитяча кімната з двома односпальними ліжками, холодильник, 2 телевізори, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник. Балкон з виглядом на річку.

Проживання двох осіб — 1300 грн/доба. Кожне додаткове місце — 300 грн/місце/доба.

№3 «Люкс В» двомісний

Двокімнатний номер. Вітальня з розкладним диваном, спальня, холодильник, два телевізори, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник. Балкон з виглядом на річку.

Проживання двох осіб — 1200 грн/доба. Кожне додаткове місце — 300 грн/місце/доба.

№4 «Стандарт В» двомісний

Одна кімната, двоспальне ліжко, холодильник, телевізор, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник.

Проживання однієї особи — 900 грн/доба. Кожне додаткове місце — 0 грн/місце/доба.

№6 «Люкс С» двомісний

Дві кімнати, вітальня з розкладним диваном, спальня, холодильник, телевізор, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник. Балкон з виглядом на річку.

Проживання двох осіб — 1200 грн/доба. Кожне додаткове місце — 300 грн/місце/доба.

№7 «Дуплекс» двомісний

Двохповерховий номер. Вітальня, спальня, дитяча кімната на ІІ поверсі з трьома одномісними ліжками, холодильник, 2 телевізори, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник. Балкон з виглядом на річку.

Проживання двох осіб — 1500 грн/доба. Кожне додаткове місце — 300 грн/місце/доба.

№8 «Стандарт А» двомісний

Одна велика кімната, два окремих ліжка, два розкладні крісла, холодильник, телевізор, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник.

Проживання двох осіб — 800 грн/доба. Кожне додаткове місце — 200 грн/місце/доба.

№9 «Люкс А» двомісний

Перший поверх. 10 м від річки. Вітальня, спальня + диван розкладний. Холодильник, телевізор, ванна кімната з душовою кабіною, фен, електрочайник. Окремий вихід до річки, яка знаходиться за 10м. Балкон з виглядом на річку. Своя окрема територія з мангалом та гамаком.

Проживання двох осіб — 2000 грн/доба. Кожне додаткове місце — 250 грн/місце/доба.